Trvalý produkt

Přírodní produkty Symbiom působí na kořenový systém rostlin po celou dobu jejich života. Jsou v půdě trvale přítomny a není potřeba je opakovaně přidávat.

Živý organizmus

Mykorhizní houby jsou živým organismem, který v půdě žije a zajišťuje rostlinám optimální výživu. Rostliny lépe prosperují, jsou odolnější vůči suchu i běžným chorobám.

Komplexnost

Přírodní produkty Symbiom se postarají o ideální hospodaření rostlin s vodou i živinami. Zajistí skvělé pěstitelské výsledky i s nižší zálivkou, bez chemie a uhlíkové stopy. Jsme totiž BIO.
Jak to funguje?

Mykorhizní houby pro vaše rostliny

Přátelství mezi rostlinami a půdními mikroorganismy existuje v přírodě od pradávna. Přinášíme z něj to nejlepší v produktech Symbiom, které jsou čistě přírodní a lokální. Vyvíjíme a vyrábíme mykorhizní přípravky, které prospívají rostlinám, lidem i přírodě. Výsledkem jsou krásné rostliny a plody plné chuti, vitamínů a zdraví prospěšných látek.
Ovoce, zelenina, okrasná zeleň i pokojovky

NAŠE PŘÍPRAVKY

Inspirovali jsme se moudrostí přírody a silou mykorhizních hub.
Přípravek jednoduše přidáte do půdy při výsadbě rostliny. Mykorhizní houby se propojí s kořenovým systémem a vytvoří trvalé partnerství po celý život rostliny.

Květiny i stromy budou efektivněji využívat vodu i živiny. Vy můžete snížit intenzitu zálivky a hnojení. Rostliny budou vitální, odolnější vůči suchu, nemocím i škůdcům. Zároveň se zvyší výnos a kvalita plodů.

Inspirujeme

PRŮVODCE SVĚTEM MYKORHIZY

Co o nás říkají naši klienti

Koupil jsem mamince váš Symbivit, protože je velká zahradnice. Je ovšem také velmi nedůvěřivá k různým novotám. Pokus ji přesvědčil. Květina, je větší, dříve začala kvést a vypadá zdravěji. Mockrát děkuji za skvělou věc.

Ivo v.

Nikdy by mne nenapadlo, že symbivit muškát bude mít takový vliv na kvetení Bugenvilei, které pěstuji již 10 let. Po symbivitu muškát mám letos mé bungvelie obalené květy, mají krásnou sytou barvu květů.

Božena Š.

Z produktů jsem nadšená a věřím, že i všechny naše kytičky přivítaly "životabudič" ve formě mykorhizních hub. Děkuji celému týmu společnosti Symbiom a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.

Markéta K.

Vaše výrobky k realizacím používám automaticky. Přesvěčila mě zkušenost, kdy mé výsadby mají téměř 100% úspěšnost. Kolega, který ve stejném regionu taktéž vysazuje dřeviny přišel o 30% výsadeb. Potřebuji, aby byl zákazník  spokojený a ať nemusím výsadby zbytečně obnovovat. Vaše přípravky mi v tomto pomáhají.

Olga Žáková

Certifikace pro ekologickou produkci