O firmě

Firma Symbiom s.r.o. byla založena v roce 1999. Naše firma se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a použitím přípravků na zcela přírodní bázi, které slouží jako výživa a ochrana rostlin. V současné době firma jako jediná v ČR dodává na trh produkty s mykorhizními houbami.

Od svého založení jsme postupně vyvinuly 4 základní produkty, jejichž základem jsou půdní mykorhizní houby. Jedná se o přípravky: SYMBIVIT®, ECTOVIT®, RHODOVIT® a TURFCOMP®.

Naše firma taktéž vyvinula dva doplňkové přípravky pro ještě účinnější pěstování rostlin. I tyto produkty jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a snahy pomoci pěstitelům s jejich problémy a těžkostmi. Jedná se o zcela přírodní hnojivo CONAVIT® a zcela unikátní přípravek zadržující půdní vlhkost PLANTASORB®.


PROČ VĚŘIT PRODUKTŮM FIRMY SYMBIOM?

  • Našim prvořadým úkolem není prodej samotný, ale velkou pozornost věnujeme podpoře našim zákazníkům, snaze pomoci jim s jejich problémy a poskytnout jim odbornou pomoc.

  • Produkty firmy Symbiom jsou vyráběny na základě hlubokých znalostí z oboru mykologie a byly úspěšně testovány v řadě pokusů v ČR i v zahraničí.

  • Jako jediní na světě dokážeme vyrobit kvalitní mykorhizní přípravek pro vřesovcovité rostliny (rododendrony, azalky, borůvky, atd.).
  • Firma Symbiom má distribuční síť v zemích celého světa a čerpá z mezinárodních poznatků.
  • Firma Symbiom s.r.o. svým zákazníkům poskytuje kompletní poradenský servis. Jsme otevřeni Vašim dotazům a uvítáme Vaše připomínky či poznatky.

Co přináší spojení mykorhizních hub a rostlin?

 

Přírodní pěstování
bez chemie

 

Snížení potřeby
zálivky a hnojení

 

Zvýšení odolnosti
rostlin

 

Vyrovnaný růst
a vyšší plodnost

 

Zvýšení obsahu
prospěšných látek

 

Soužití
na celý život

Zjistěte, který z našich produktů
je vhodný pro vaše rostliny.

Rádi byste se na něco zeptali? Napište nám!