Zpět na blog

Vánoční blog

Už máte provoněný dům či byt vánočními perníčky, hotový adventní věnec a rozsvícená světýlka na okenních parapetech? Že ne? Nevadí.  Pomůžeme Vám v tomto předvánočním shonu. Připravili jsme pro Vás vánočního rádce, který Vám nabídne spoustu skvělých nápadů na neotřelé a hlavně užitečné dárky pro všechny zahrádkáře. S těmito tipy rozhodně nešlápnete vedle. Přesvědčte se sami.

NOVINKA Zahradnický kurz „Jedlá zahrada“ od českého Atelieru Fléra

Cesta k vlastní zelenině, bylinkám a ovoci je snazší, než jste si mysleli. Ferdinand Leffler se tentokrát vydal za odborníky ve svém oboru, aby vám společně dali zaručené návody, jak na jejich pěstování. Nechte se  vést a vychutnejte si s rodinou plody své práce. Nemusíte být zkušení zahradníci ani trávit desítky hodin prohledáváním internetu. Připravili jsme pro vás přesně ten správný mix videí, rad a postupů, které potřebujete k proměně zahrady v jedlý ráj.

Kurz naleznete na e-shopu Atelieru Fléra

https://zijtevesvezahrade.cz/online-kurzy/jedla-zahrada

 

Krásné všelijakosti od CULINA BOTANICA pro zahradnické  fajnšmekry

I v letošním roce má CULINA BOTANICA na svém e-shopu spoustu krásných všelijakostí pro každého zahradníka.  Skvělým tipem je NOVINKA, pestrobarevné květinové seedbomby. Jsou vyrobeny z organických semen divokých květin a dalších 100% přírodních ingrediencí.  Dárkové krabičky obsahující semena původních československých odrůd zeleniny a bylinek už jsou stálicemi v jejich sortimentu. Dalším tipem jsou dárkové krabičky plné semínek. Letos v krabičkách přibylo ještě pár dalších nezbytnosti, mezi které patří i mykorhiza od Symbiom – Symbivit Tric.

Kompletní nabídku originálních dárků, navíc v překrásném designu, si můžete prohlédnout na webu Culina Botanica.

https://shop.culinabotanica.cz/?gclid=EAIaIQobChMIgenk1KnE-wIVluN3Ch2s3Qv8EAAYASAAEgKsefD_BwE

Kurz od Přírodní zahrady

Tady není co dodat, krásný dárek pro milovníky zahrady, návod na cestu k soběstačnosti….

 

“Vytvoříte si zahradu, kde vás bude bavit žít, která vám dá čerstvé jídlo celý rok a která bude bezpečná pro děti i přátelská k okolní přírodě.”

— Tomáš Trejbal

Více informací o kurzu se dozvíte zde: https://www.prirodnizahradytrejbal.com/onlinekurz

 

  

 

Nechte se okouzlit Orientem – kolekce semínek s náramky od VyrosteKolekce semínek Vyroste Orient Expres je jedinečným a krásným dárkem, který pozvedne jak  pěstitelské, tak i kulinářské umění na vyšší level. Obdarovaný si může vypěstovat  nejoblíbenější orientální bylinky u sebe doma či na zahradě. V kolekci najdete Thajskou bazalku, která má nejen úžasnou barvou květů, tak i jedinečným aroma, který snoubí nádech klasické bazalky s nádhernými květinovými tóny. Dále oblíbený koriandr, který lze sklízet ve formě během celého roku nebo si počkat na semínka. Jako koření i bylinku na sirup nebo svěží čaj lze využít perilu křovitou a citronovou trávu. A kdo si chvíli počká, zvládne si sám vypěstovat v domácích podmínkách také oblíbený pepř černý a sezam.

Více informací a Orient Expres za akční cenu najdete na www.vyroste.cz.    

                             

 

 

Výhodný vánoční balíček produktů od Symbiomu

Nikdy nešlápnete vedle, pokud vášnivého zahradníka obdarujete našimi mykorhizními produkty na podporu zdravého růstu rostlin. Nic totiž nepotěší oko a duši zahradníka a botanika více než zeleň, která dlouhodobě prospívá. Využijte naší vánoční akce a zakupte balíček přípravků Symbivit Tric, Conavit – univerzální přírodní hnojivo, ke kterému jako dárek obdržíte Symbivit Bylinky. Jako bonus dostanete krásný kalendář od Pavla Chlouby a vzorky dalších našich výrobků. Cena celého balíčku je 525,-. Objednávejte v e-shopu www.symbiom.cz

 

Zahradnický diář na rok 2023

Pro milovníky papíru i pro ty, co si nedokážou bez kalendáře v mobilu představit život

Ideální DÁREK od PETRAZAHRADNICÍ pro ty, co chtějí mít vždy a všude po ruce maximum informací o tom, co je potřeba zrovna na zahradě dělat, ale zároveň sirádi něco zakreslí nebo zapíší do deníku. A nebo také pro ty, co chtějí jeden typ diáře pro sebe a druhým někoho obdarovat :).

Objednávat můžete zde: https://petrazahradnici.cz/moje-zahradnicke-diare/

Pevně doufáme, že Vás náš blog inspiroval a teď už nám zbývá jen Vám popřát krásné vánoce plné pohody a úsměvů.

Váš Symbiom