Pěstitelské úspěchy

 Letos jsem použila na jiřiny přípravek Symbivit. Účinek je ohromující.

Věra S., Pelhřimov

  V zahradním centru jsem objevila vaše produkty a propagační materiály. Nejprve jsem si musela pročíst, o co se vlastně jedná. Mykorhizní houby mne natolik zaujaly, že jsem si koupila váš přípravek Symbivit. Použila jsem ho na muškáty a také do skleníku na rajčata a papriky. Udělala jsem si domácí pokus na paprikách, kdy jsem nechala dvě rostliny neošetřené. Byla jsem velmi překvapená výsledkem. Papriky s vašimi houbami byly znatelně větší. Bohužel jsem rostliny nevyfotila. Doufám, že to nebude problém. Každopádně jsem s výsledkem více než spokojená a přípravky s houbičkami budu doporučovat i svým známým.

Ivana H., Zábřeh

 Koupil jsem mamince váš Symbivit, protože je velká zahradnice. Je ovšem také velmi nedůvěřivá k různým novotám. Pokus ji přesvědčil. Květina, kde byl použit Symbivit je větší, dříve začala kvést a vypadá zdravěji. Mockrát děkuji za skvělou věc.

Ivo V., Frydek Mistek

Chtěl bych se pochlubit s pelargoniemi, které jsem vypěstoval s pomocí  Vašeho přípravku Simbvit. Byl jsem překvapen co s nimi dokáže udělat. Měl jsem přípravek na květiny i zeleninu a použil jsem ho právě na pelargonie a chery rajčátka. Každý ze sousedů naši úrodu obdivoval. Vaše produkty jsem všem doporučil a na příští rok objednám znovu.

Libor H., Roždalovice

Vážení přátelé, posílám pár fotek kytek, které po Symbivitu krásně rostou. Moc děkuji a doporučuji známým.

Eliška Š., Strakonice

O přípravku Symbivit jsem se dozvěděl od kamaráda z východních Čech, který ho již delší dobu používá pro podporu růstu a hnojení rostlin doma i na zahradě. Nedalo mi to a našel jsem nejprve další informace na Internetu a poté zakoupil několik balení na zkoušku. Na naší jižní Moravě s dobrou půdou rostliny sice rostou dobře, chtěl jsem ale půdu hlavně více obohatit o další živiny. Po dvouleté zkušenosti mohu přípravek SYMBIVIT  zodpovědně doporučit všem malo i velkopěstitelům snad všech druhů rostlin. Uvedené hnojivo používáme jako účinný „doplněk stravy“ pro naše rostliny – zeleninu, květiny na skalce i v květináčích, dokonce jsme zaznamenali i lepší růst hlav vinné révy.

Zdeněk P., Brno

  Použil jsem váš přípravek pro jehličnany Ectovit. Vysazoval jsem na zahradu borovici a okrasné smrčky. Nedělal jsem pokus, abych pod určitý strom přípravek dal a pod druhý ne, jelikož jsem chtěl dopřát houby všem stromům. Věřím, že jsem jim tak zajistil to, co by v přírodě měly automaticky. Příští rok budu vysazovat živý plot kolem svého rodinného domu a rád bych použil přípravek Symbivit. Přírodním produktům věřím a snažím se je používat co nejvíce.

David Ž., Vyškov

  Na jaře v Receptáři prima nápadů jsem viděl reportáž o půdních houbách a vašich mykorhizních produktech. Zaujalo mne, že se jedná o ekologické ošetření, kterým podpořím rostliny a navíc nebudu muset tak často zalévat. Mám balkón na jižní straně a v závěsných truhlících tam pěstuji muškáty. Nemusím vysvětlovat, jak se o rostliny musím starat a dbát na pravidelnou zálivku. Po použití přípravku Symbivit se mi zdálo, že opravdu došlo k větší odolnosti muškátů a lepšímu kvetení. Váš přípravek budu doporučovat svým známým.

Josef J., Česká Skalice

Co přináší spojení mykorhizních hub a rostlin?

 

Přírodní pěstování
bez chemie

 

Snížení potřeby
zálivky a hnojení

 

Zvýšení odolnosti
rostlin

 

Vyrovnaný růst
a vyšší plodnost

 

Zvýšení obsahu
prospěšných látek

 

Soužití
na celý život

Zjistěte, který z našich produktů
je vhodný pro vaše rostliny.

Rádi byste se na něco zeptali? Napište nám!